Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αποτέλεσμα εικόνας για Λίβερπουλ – Μπράιτον

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
12:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία
12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι
13:30 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο - Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζανκτ Πάουλι-Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ Δίαθλο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 1HD Τσάρλτον - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο
14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι
14:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι
15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Καλαμάτα ΠΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές
15:30 Novasports 4HD Σοσό – Τρουά Β’ κατηγορία Γαλλία Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ
15:40 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:15 ΕΡΤ Play3 Ρέθυμνο – Αρης Basket League Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία-Άουγκσμπουργκ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πάντερμπορν – Λειψία Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Λάρισα Basket League Μπάσκετ
16:45 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λαύριο Basket League Μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Ντέρμπι – ΚΠΡ Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο
18:45 ANT1 Κλήρωση του EURO 2020 Απευθείας μετάδοση Ποδόσφαιρο
19:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
19:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μαγιόρκα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Γουότφορντ Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 3HD Ρεμς – Μπορντό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Μπασκόνια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου