Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


 10:30 Eurosport 1 Νόβακ Τζόκοβιτς - Ντανίλ Μεντβέντεφ Τένις

13:15 Novasports 4HD Τβέντε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 5HD Πάρμα - Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φούσε Βερολίνου - Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ - Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Extra 1 Άντερλεχτ – Κόρτραικ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Τρίκαλα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 3 Ξάνθη – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 3HD Βόλος - Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ - Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου - Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

17.00 ΕΡΤ 3 Μαυροβούνιο-Ελλάδα Τελικός Προολυμπιακού τουρνουά ανδρών Πόλο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πάσος Φερέιρα - Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν - Φίτεσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ - CSM Βουκουρεστίου EHF European Cup Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Αταλάντα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα - Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ - Σπάρτα Ρότερνταμ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Αντβέρπ - Σιντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Μπενεβέντο - Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Φαρένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου