Την προχειρότητα και χωρίς κατάλληλη προετοιμασία της ατζέντας των επαφών στην Αθήνα του Δημάρχου Αλμωπίας Χρήστου Μπάτση ,επεσήμανε κατά την διάρκεια της συνεδρίασης (9-3-21)του Δημοτικού Συμβουλίου Αλμωπίας, ο Επικεφαλής της Μείζονος Αντιπολίτευσης Σάκης Χατζηδημητρίου .Επίσης τόνισε ότι οι επαφές και οι προτάσεις που θα υποβάλλει ο Δημαρχος Αλμωπίας ,θα πρέπει να έχουν ανάλογη προεργασία και ετοιμότητα φακέλων των προτάσεων .
Διαφορετικά
οι επισκέψεις αυτές ,είναι καλές μόνο για καφέ , γνωριμίες και δημόσιες σχέσεις .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου