Στο Ε3 open 42η under 14 στο κέντρο αντισφαίρισης Αριδαίας την πρώτη θέση κατάλαβε η ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ (ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) και ο ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΟΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ), την δεύτερη θέση κατέλαβε ο
ΤΣΑΦΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ(ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΑ) και η ΤΖΙΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ(ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΑ), την Τρίτη θέση η ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ(ΛΕΣΧΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) και ο ΦΑΣΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ(ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ). Ευχαριστούμε τον επιδιαιτητή Σαχπατζίδη Γεώργιο και όλους όσους βοήθησαν να ολοκληρωθεί το τουρνουά![🎾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f3be.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🎾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f3be.png)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου