Ξεχωριστή γιορτή για την πολιτευτή της ΝΔ κ Ποζίδου μια που εορτάζει και η μητέρα της
Κ Χρυσή.
Παραβρέθηκε λοιπόν στο Μέγα εσπερινό στην Εκκλησία της Αγίας Χρυσής στο ομώνυμο χωριό, μετά την τέλεση του εσπερινού συνομίλησε με τους κατοίκους του χωριού, μοιράστηκε τον απογευματινό της καφέ , τους έδωσε εγκαρδίως τις ευχές της και τους υποσχέθηκε για επόμενη σηνάντηση.![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg2IEdfiP2Cf6W9kBl2dmbqkNe3by-ohzTWbmz2a5mkD09_xxmdbMzFWYa6FoDcjJoAaClkBIsGSlKRCHxKiPiOjDlMQOQIOMPCto3q5zZSEb-idGeb5hHBXD-fVSTgUgB4pb_7P3qiFyhJdplqvnuoA3_iovlgQHF5GmIiz2Ai6XxVZQCbByl4rAfk/w632-h640/DSC_0080.JPG)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου