![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Θα είναι το διαχρονικό μήνυμα, όχι μόνον στον δικό μας αλλά και στους λαούς όπου γης, ότι όσο μικροί και αν είναι, αν το φρόνημά τους είναι υψηλό, ο αγώνας τους για ελευθερία, ανεξαρτησία και εθνική αξιοπρέπεια, θα είναι πάντα νικητής.
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Όσο μεγάλες κι’ αν είναι οι δυνάμεις που επιβουλεύονται την εθνική τους κυριαρχία.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Θα κάνουμε το ίδιο οποτεδήποτε κι’ αν χρειαστεί…
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Χρόνια Πολλά ...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου