![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Ακριβώς 27 χρόνια μετά τον θάνατο των τριών παλληκαριών μας στα Ίμια, η πατρίδα μας και όλοι οι Έλληνες θρηνούμε ένα ακόμη παλληκάρι τον Μάριο Τουρούτσικα και αγωνιούμε για την τύχη και του άλλου πιλότου μας, Ευστάθιου Τσιτλακίδη.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Έπεσαν υπέρ πατρίδος στο καθήκον. Ήταν σε εκπαίδευση συνθηκών πολέμου, έτσι εκπαιδεύονται οι αετοί μας, σκληρά για να δημιουργήσουν την ουράνια προστασία της πατρίδας μας
Ατσάλινη, Άτρωτη
«Υπεράνω όλων η ελευθερία και η πατρίς»
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Αξίζει κάθε τιμή στον καθένα τους ‘ΑΘΑΝΑΤΟΙ’
Όλοι τιμούμε και δεν ξεχνούμε τη θυσία τους.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Αλλά τι θα μπορούσε πει κανείς στην μάννα και τον πατέρα την οικογένεια τους....ΚΟΥΡΑΓΙΟ....
υποκλινόμαστε στο μεγαλείο της ανατροφής στα παλληκάρια σας.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου