Όσοι πολίτες θέλουν να εκφράσουν έμπρακτα την αλληλεγγύη τους μπορούν να φέρουν τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης στο Δημαρχείο Έδεσσας (γραφείο 3) μέχρι το μεσημέρι της Δευτέρας, 13 Φεβρουαρίου 2023
.Όσοι πολίτες θέλουν να εκφράσουν έμπρακτα την αλληλεγγύη τους μπορούν να φέρουν τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης στο Δημαρχείο Έδεσσας (γραφείο 3) μέχρι το μεσημέρι της Δευτέρας, 13 Φεβρουαρίου 2023
.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου