Η 25η Μαρτίου, θα είναι πάντα το Μέγιστο Ορόσημο στη μακραίωνη ιστορία της Πατρίδας μας και στην ασυμβίβαστη μάχη της για Ελευθερία, Ανεξαρτησία, Δικαιοσύνη και Ισότητα.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Τιμάμε τους Ήρωες που έδωσαν τα πάντα για να είμαστε σήμερα ένα σύγχρονο, ανεξάρτητο, ευρωπαϊκό, υπερήφανο Έθνος, μέσα σε έναν Κόσμο που δοκιμάζεται σκληρά από έριδες, μισαλλοδοξίες, παντοειδείς κρίσεις – ακόμη και πολέμους.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Πρέπει να αποτελεί για όλους μας οδηγό για Ομοψυχία στο διαχρονικό Αγώνα του Λαού μας για τα Όσια και τα Ιερά μας.
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Και ο συμβολισμός της ταύτισης της Εθνικής μας Παλιγγενεσίας με τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου, να είναι πάντα ο φάρος που θα φωτίζει το δρόμο της Ελλάδας μας προς τα Ιστορικά Πεπρωμένα της.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου