Σε βαρύ κλίμα η συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Αλμωπίας ,με μοναδικό θέμα την μετονομασία τη αίθουσας του δημοτικού συμβουλίου σε αίθουσα Συμεών Σωτηριάδη .
Μετά το πέρας της συνεδρίασης του Δ.Σ τελέσθηκε επιμνημόσυνη δέηση για τον εκλιπόντα Συμεών Σωτηριάδη και κατόπιν ακολούθησε η αποκάλυψη της επωνυμίας της αίθουσας .
Ιδιαίτερη αίσθηση προκάλεσε η ομιλία του Σάκη Χατζηδημητρίου ,οποίος φορτισμένος συναισθηματικά ,δεν ήταν λίγες οι στιγμές που λύγισε .
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ :
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZtguBLJEsvqrhUUBI7e_qXjzQStrX2uacpVcXpg-VUAIM2xcrq7OkK1Ur-9I20ZsivBBWzr4jHU2oIXKwjzcw_5FkOk0M282Hi2_2uOvFNva4gW2EL33Dd--411HuHz9O1ycQ1kr9YsyaIP7XMe2BCOYUy6iKFS_hk8D6YzJPIOW3qU5b9yNseN3t0aU/w640-h480/353504597_164408283171189_8440247508273050263_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHlvZSjJuSeuzc5lE9sVk13AYjAqsfCLmlqbwIr0wApU1ojCqtNKZcK_VXTduwoh3s3pZdeVtKaZS3HRqA95wIoiRoucbP2c0LDEyrnmS5XzsqJDPhK-VORUKoivubQ58FxA93NZF9prkW3gRvIEoOxkxJPfMKZyCbuRrewGShhZ3alNPdkTSpnHnlDG4/w640-h480/353504597_164408283171189_8440247508273050263_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου