Καλή επιτυχία από τα βάθη της καρδιάς μου σε όσους μετέχουν στις Πανελλήνιες. Δείξτε εμπιστοσύνη στις δυνατότητές σας! Οι πανελλήνιες δεν είναι ένα ορόσημο επιτυχίας/αποτυχίας, αλλά η απαρχή ενός πολύ όμορφου ταξιδιού.
Καλή αρχή και καλή δύναμη σε εσάς, τις οικογένειές σας και σε όλους τους εκπαιδευτικούς!
Το link της ανάρτησης : https://x.com/l_avgenakis/status/1796106115316437265?s=46
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου