Πρόκειται για εργασίες τοποθέτησης στηθαίων ασφαλείας στην κεντρική νησίδα της Εθνικής Οδού 2 Θεσσαλονίκης- Έδεσσας,
από τη Χ.Θ. 10+000 μέχρι τη Χ.Θ. 11+300 περίπου, στο ρεύμα κυκλοφορίας προς Χαλκηδόνα και με αποκλεισμό της αριστερής λωρίδας κυκλοφορίας.Ήδη έχει γίνει η σχετική συνεννόηση με το Τμήμα Τροχαίας Χαλκηδόνας ώστε να υπάρξουν οι απαραίτητες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για την ασφαλέστερη διεξαγωγή της κυκλοφορίας στη διάρκεια των εργασιών.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου