![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgm3wvmix8cfTnd5Nye4TwDGrtVmhnADXHFStuHU-OtO2hdUJuSXnWCNjTJ-C2hgP8FPF3E27qUtoLMkEzU-xy7J9qyYPAjYtmlC9c2bRbUPs4cAgZoCKlr1vtX6-lwQpP-e5sg4_CtJJCb/s640/%25CE%25A0%25CF%2581%25CF%258C%25CF%2583%25CE%25BA%25CE%25BB%25CE%25B7%25CF%2583%25CE%25B7.jpg)
Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πέλλας, στο πλαίσιο της κοινωνικής λογοδοσίας που εφαρμόζει, σας προσκαλεί στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί
την Τετάρτη 24 Ιουλίου 2015 και ώρα 11:30 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων της Νομαρχίας (Έδεσσα) με θέμα:
«Απολογισμός σχολικού έτους 2014-2015».
Θα γίνει επίσης απονομή επαίνων σε μαθητές και εκπαιδευτικούς για διακρίσεις και θετικές δράσεις τους από τα Γυμνάσια και Λύκεια των σχολείων ευθύνης της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πέλλας.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΜΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΙΔΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου