Το Pozar News.gr τον επισκέφθηκε στην κατοικία του και μας μίλησε για το άσχημο περιστατικό που πέρασε με τον σοβαρό τραυματισμό του ,στον αγώνα Προμάχοι -Μάνδαλο .Τόνισε ότι : το ποδόσφαιρο και ειδικότερα το ερασιτεχνικό είναι για τον κάθε ένα κάτι ξεχωριστό , κι όσοι ασχολούνται προσφέρουν τόσα πολλά, χωρίς καμιά αμοιβή .Ζούμε σε μια εποχή όπου η υγεία είναι από τα λίγα αν όχι το μοναδικό που θέλει ο κάθε άνθρωπος .Χωρίς αυτήν δεν μπορεί να κάνει κανένας τίποτα .Δεν μπορεί να προσφέρει στον εαυτό του , στην οικογένειά του ,στην κοινωνία ,στον συνάνθρωπό του .
Εύχομαι Υγεία , Χαρά Και Ειρήνη σε όλο τον Κόσμο !
Ας είμαστε περισσότερο ανθρώπινοι ,έτσι θα δημιουργήσουμε ένα καλύτερο αύριο για μας και τα παιδιά μας !
Καλή Χρονιά !
Γεώργιος Νάνος ''
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου