Στην διάθεση των επισκεπτών η διαδρομή στον Ορεινό Παραδοσιακό Οικισμό Γαρεφείου Αλμωπίας !
Αυξάνονται καθημερινά οι επισκέπτες στο περιπατητικό μονοπάτι που δημιούργησε ο Περιβαλλοντικός -Πολιτιστικός Σύλλογος Γαρεφείου .Το μονοπάτι στις παρυφές του χωριού χαρίζει στον καθένα ,απερίγραπτα συναισθήματα , η πλούσια φυσική ομορφιά και η θέα της χώρας της Ομίχλης
δίνει άλλη αίσθηση στην ψυχή στο σώμα και το μυαλό του ανθρώπου .Η διαδρομή προσφέρεται για ποδήλατο ,περπάτημα και προετοιμασία αθλητών λόγω του υψομέτρου .
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΚ ΕΔΩ >
https://youtu.be/laNPL3WbQGc
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου