Σας ευχαριστούμε λοιπόν θερμά όλους σας από τα βάθη της ψυχής μας για την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε όλα αυτά τα χρόνια και μας στηρίζετε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και να είστε βέβαιοι ότι η προσπάθεια σας πιάνει πραγματικά τόπο.
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήθελε ο καθένας για την διαδικασία που ακολουθείτο, ή για τα παιδιά τα οποία θα βοηθηθούν, η κάποιο κατάστημα θέλει να μάθει το ποσό που μάζεψε ξεχωριστά υπάρχει αρχείο και μπορεί να επικοινωνήσει με τα γραφεία της ΔΗ.Κ.Ε.Α στο τηλ. 2384024772 ή τα γραφεία του Βοήθεια στο Σπίτι Αλμωπίας στο τηλ. 2384022170.
ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗ.Κ.Ε.ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου