Ο εκλιπών υπήρξε υπόδειγμα ανθρώπου και δασκάλου σ΄όλη του τη ζωή που, δυστυχώς, σταμάτησε στα πενήντα του χρόνια. Οι στιγμές είναι δύσκολες για όλους μας, ειδικά όμως για τους οικείους του, τους συναδέλφους και τους μαθητές του προς όλους τους οποίους εκφράζω τη συμπαράσταση και τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια, όπως και των αιρετών και των στελεχών του Δήμου μας.
Ας ενώσουμε, λοιπόν, τις προσευχές μας προς τον Θεό κι ας τον παρακαλέσουμε ν΄αναπαύσει τη ψυχή του στον παράδεισο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου