Αγιασμός του Α.Σ. '' ΠΡΟΜΑΧΟΙ ''
Χθες το απόγευμα τελέστηκε ο καθιερωμένος αγιασμός πριν την έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων για τη νέα σεζόν στο γήπεδο των Προμάχων, παρουσία του διοικητικού συμβουλίου των ποδοσφαιριστών και της προπονητικής ομάδας. Τον αγιασμό τέλεσε ο πατέρας Γεώργιος ο οποίος έδωσε ευχές για τη νέα ποδοσφαιρική χρόνια. Μετά και την ολοκλήρωση της προπόνησης, πραγματοποιήθηκε γεύμα με ψητά το όποιο προσέφερε η προπονητική ομάδα για την ανταμοιβή των παιχτών του Α.Σ "Οι Πρόμαχοι" για την προσπάθεια που
![](https://attachment.outlook.office.net/owa/andreaskogios@hotmail.gr/service.svc/s/GetAttachmentThumbnail?id=AQMkADAwATM3ZmYAZS1jNGZiLTExADJhLTAwAi0wMAoARgAAA3PxWXGgSaBNv%2B7uAA%2FVGoZsBwDeCTJPwoabRZMmNnjtbnWzAAACAQwAAADeCTJPwoabRZMmNnjtbnWzAAAAR6vTiAAAAAESABAAon%2BeelFGXEC1FlEPfyyK3Q%3D%3D&thumbnailType=2&X-OWA-CANARY=aooadlPn602LcMa_OgIuZWB-l-hN6NMY7mCxlk0iBIE-QL2ILZIa9sa8HrCSRNeMLGeCy9KLFO8.&token=8dd0afe0-7807-4561-b223-fa440c6473fe&owa=outlook.live.com&isc=1)
έχουν δείξει.
![](https://attachment.outlook.office.net/owa/andreaskogios@hotmail.gr/service.svc/s/GetAttachmentThumbnail?id=AQMkADAwATM3ZmYAZS1jNGZiLTExADJhLTAwAi0wMAoARgAAA3PxWXGgSaBNv%2B7uAA%2FVGoZsBwDeCTJPwoabRZMmNnjtbnWzAAACAQwAAADeCTJPwoabRZMmNnjtbnWzAAAAR6vTiAAAAAESABAAdQIzIFvcDUqhnTVMLsXv1w%3D%3D&thumbnailType=2&X-OWA-CANARY=aooadlPn602LcMa_OgIuZWB-l-hN6NMY7mCxlk0iBIE-QL2ILZIa9sa8HrCSRNeMLGeCy9KLFO8.&token=8dd0afe0-7807-4561-b223-fa440c6473fe&owa=outlook.live.com&isc=1)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου