Κυριακή, 21 Μαρτίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

 

13:30 Novasports 5HD Βερόνα – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports 3 Διαγόρας Ρόδου - Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γκρόιτερ Φιρτ - Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Λεβαδειακός – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τσέλσι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Αλκμάαρ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Γιουβέντους - Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Καρσίγιακα - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λειψία - Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρίο Άβε - Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός - ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ - Ιντιάνα Πέισερς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ - Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόστον Σέλτικς - Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βενέτσια Lega Basket Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν - Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σίρακους - Γουέστ Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου