Στα πλαίσια του εορτασμού της μνήμης του Αγίου Ιερομάρτυρος Δωροθέου επισκόπου Τύρου, πολιούχου και προστάτη της Δωροθέας, ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΩΝ ΔΩΡΟΘΕΑΣ"ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ" και ο πρόεδρος του χωριού Kostas Iliadis σας προσκαλούν στη χορευτική εκδήλωση που θα λάβει χώρα στη πλατεία του χωριού στις 6/6/2024. Με τιμή ο πρόεδρος του χωριού,το ΔΣ και τα μέλη του συλλόγου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου